Planujesz zaręczyny i zastanawiasz się czy Święto Zakochanych to dobry moment? Zapewne wybór tego dnia ma swoje plusy i minusy. Zebraliśmy je poniżej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji.

  1. Romantyczna atmosfera. Bez wątpienia w dniu walentynek romantyczna atmosfera to coś, czego nie zabraknie. Świece, mnóstwo czerwieni i motyw serca pojawiający się w wielu miejscach, z pewnością rozczuli romantyczki. Jeśli wiec twoja wybranka lubi takie klimaty walentynki będą dobrym dniem.
  2. Niezapomniana data. 14 lutego to data, którą nawet po latach łatwo będzie zapamiętać, wiec poza corocznym świętem zakochanych będzie drugi powód do świętowania I przywoływania miłych wspomnień.
  3. Niespodzianka. Kobiety liczą na miłe spędzenie walentynek, spacer, wyjazd, czy romantyczną kolację, lecz niewiele z nich może spodziewać się, ze rezerwacja stolika w ulubionej restauracji wróży nie tylko pyszna kolacje z ukochanym. Pierścionek zaręczynowy podarowany w takich okolicznościach z pewnością wywoła łezkę radości i uśmiech zaskoczenia na niejednej twarzy.
  4. Piękna wybranka. Szykując się na spotkanie w walentynki, Panie szczególnie o siebie dbają i chcą wyglądać olśniewająco, wiec wybierając ta datę unikniesz zakłopotania wybranki spowodowanego chociażby nieodpowiednim do sytuacji strojem.
  5. Wymagająca indywidualistka. Są jednak też panie, które uważają, że wybór święta zakochanych na zaręczyny to pójście na łatwiznę i niewystarczające starania. Jeśli Twoja partnerka ceni sobie indywidualizm oraz oryginalność wybierz inną datę – będziecie mieli dodatkowy dzień do świętowania.