Aby wybranka Twojego serca była zadowolona z pierścionka zaręczynowego, przy jego wyborze powinieneś wziąć pod uwagę kilka aspektów, które ułatwią Ci tę decyzję. W dobie dzisiejszego ogromnego wyboru na rynku, Panowie, którzy wybierają ozdobę, mającą być na całe życie, stają przed nie lada wyzwaniem. Jak zatem wybrać pierścionek, z którego Ukochana będzie zadowolona i będzie nosiła go z dumą?

Po pierwsze – Obserwacja

Warto zwrócić uwagę na to, jaką biżuterię nosi Twoja kobieta. Przyjrzyj się dokładnie czy nosi kolorowe kamienie, czy lubi biżuterię ekstrawagancką czy może klasyczną, prostą. Biżuteria, którą nosi może bardzo dużo mówić o niej samej. Często kobiety dobierają dodatki jubilerskie po to, by wyrazić swój charakter czy zamiłowanie do jakiegoś koloru lub wzoru. Koniecznie zwróć na to uwagę!

Po drugie- Charakter

Nikt nie zna Twojej Kobiety tak dobrze jak Ty. Wybierz pierścionek zgodny z jej charakterem. Wzory pierścionków są ogromnie zróżnicowane, dlatego warto, żebyś pomyślał o swojej wybrance- o tym, jaka jest i wybrał taki model, który będzie zgodny z jej naturą. Przed Wami trzy najmodniejsze pierścionki zaręczynowe oraz typy osobowości, które idealnie pasują do siebie w duecie.

I. Classy

Jeśli Twoja kobieta kocha się w klasyce, preferuje wzory proste, na różne okoliczności zakłada delikatne sukienki, o prostych formach, lubuje się w jednolitych kolorach to może być TO! Kobiety, które pokochają te wzory pierścionków lubią delikatny styl, w którym ujawniają swoje cechy osobowości takie jak opanowanie, skromność, delikatność oraz kobiecość. Wzór ten w zależności od wielkości kamienia będzie idealnie pasował do niemalże każdej kobiety. Są to wzory najbardziej klasyczne, ale również najczęściej wybierane.

II. Unique

 

Tego typu wzory pasują do kobiet, lubiących formy niebanalne, które patrzą na biżuterię pod względem bardziej praktycznym. Pierścionki tzw. “gładkie” bez wystających kamieni świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, nie sprawiają trudności, nie haczą się.  Te wzory pokochają kobiety, które są pewne siebie, lubią podkreślać szczegółem całość, na co dzień wybierają formy unikatowe, niepowtarzalne, awangardowe. Jeśli Twoja kobieta wyróżnia się stylem, swoim charakterem, jest świadoma swoich zalet, to takie wzory będą idealnym wyborem. Niepowtarzalny design pierścionka zagwarantuje Ci zachwyt Ukochanej!

 

III. Premium

Twoja kobieta kocha produkty premium, ma upodobanie w formach bogatych w zdobienia, a pierścionek ma być symbolem prawdziwej miłości? Jeśli tak, to pierścionki Premium będą idealnym wyborem. Kobiety kochają luksus, a te wzory pierścionków idealnie podkreślą wyjątkowość Twojej Ukochanej. Bogate wzory, duża ilość kamieni, ich perfekcyjna obsada- to pokocha każda miłośniczka biżuterii, która pięknie lśni, odbija światło i przyciąga wzrok innych. Obok takiego pierścionka nie można przejść obojętnie! Czternastokaratowe złoto w połączeniu z brylantami wysokiej jakości i czystości będzie pięknym wyrazem wiecznej miłości.

Jak mówi J. Courtney Sullivan w książce „Zaręczyny”

„Diamenty nie należą do jednego okresu, stylu czy mody. Są dla każdej damy. Niech je nosi, gdy chce poczuć się wyjątkowo. Diament jest na dziś. „

Jedyne, co pozostaje to dokonać wyboru i iść za głosem serca. Pamiętajcie, że przy wyborze pierścionka powinniście kierować się tym, co Waszym zdaniem Ukochanej osobie się spodoba, a nie, co spodoba się innym lub jest aktualnie modne. Jest to wybór jeden na wieki, nie zapominajcie o tym.

O czym jeszcze nie wolno zapomnieć? O rozmiarze! Dobrze dobrana wielkość to gwarancja uniknięcia faux pas.

Jeśli nie jesteście pewni wzoru dla swojej Wybranki nie bójcie się poprosić o pomoc w Naszych salonach, wykwalifikowana kadra postara się doradzić najlepiej jak tylko potrafi. Pamiętacie, że jesteśmy dla Was!