Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

Jakiś czas temu skontaktował się z nami Pan Adrian, przedstawiając nam swój pomysł na pierścionek zaręczynowy. Panu Adrianowi zależało na dużym kamieniu w klasycznej oprawie. Stworzyliśmy projekt, formę i odlew, a także osobiście zajęliśmy się poszukiwaniem odpowiedniego kamienia. Potem już tylko ręczne zakucie oraz wykończenie i pierścionek marzeń poleciał aż do samej Anglii.  Warto w tym miejscu nadmienić, że wykonany przez nas pierścionek zadowolił Pana Adriana nie tylko swoim blaskiem, ale również korzystną ceną w porównaniu do angielskich cen rynkowych.

Pierścionek z topazem 

Która z Pań nigdy nie marzyła o biżuterii w bajkowych kolorach? My zmieniamy marzenia w rzeczywistość. Bohaterem tej fantazji został sporych rozmiarów naturalny topaz w towarzystwie subtelnych kamieni. Zaś bohaterami całego przedsięwzięcia zostali nasi złotnicy, którzy genialnie poradzili sobie z oprawą tak wysokiego kamienia. Postarali się nie tylko stworzyć mu oprawę bezpieczną i solidną, ale także zjawiskową. Pierścionek prezentuje się doskonale z przodu jak i z profilu.

Wykonanie biżuterii do kompletu

Co zrobić, kiedy zakupiliśmy idealny pierścionek, ale nigdzie nie możemy znaleźć kolczyków do kompletu? Spieszymy z odpowiedzią: trzeba go przynieść do nas.  Na podstawie pierścionka przyniesionego przez Panią Beatę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy perfekcyjnie pasujące kolczyki. Dobór koloru kamienia stał się nie lada wyzwaniem, ale udało się mu sprostać, topazy Swiss Blue prezentują się znakomicie w otoczce z brylantów. Pamiętajcie, że możecie przyjść do nas nie tylko z pierścionkiem, ale z dowolną biżuterią do której chcielibyście stworzyć zestaw.

Bransoletka i kolczyki z szafirami i białymi topazami

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Apetyt na biżuterię również. Często po zakupie jednej ozdoby mamy ochotę na więcej. Pani Mirosława wybrała w naszym salonie złoty pierścionek z szafirem i  topazami i była nim tak oczarowana, że wkrótce złożyła zamówienie na bransoletkę i kolczyki. Przepiękne szafiry o intensywnej barwie, z widocznymi pasami stały się sercem tego kompletu. Cały zestaw biżuterii w królewskiej formie prezentował się niezwykle elegancko.

Dorobienie zgubionego kolczyka

Czasem zdarzy się nieszczęście... Mamy swoje ulubione, wyjątkowe kolczyki, z którymi nie lubimy się rozstawać, a tu nagle jeden kolczyk z pary postanowił rozstać się z nami... Co za pech! Na szczęście i temu można zaradzić. Na podstawie zachowanego kolczyka wykonaliśmy drugi do pary. Projekt wzoru, dopasowanie kamieni, wykończenie, a także odświeżenie zachowanego kolczyka i na nowo możecie cieszyć się swoimi precjozami.