Złote obrączki to znak miłości, wierności i wspólnoty wykute w szlachetnym kruszcu. Są symbolem nierozerwalnej więzi i tak jak ona powinny być trwałe, solidne, niezniszczalne aby przetrwały próbę czasu i przez długie lata były pamiątką ślubu. Modele z kolekcji Classic łączą w sobie ponadczasową elegancję i uniwersalne piękno z kunsztownym wykonaniem. Wyrażają doskonałość czystej formy w tradycyjnym, ciepłym żółtym złocie lub subtelnym blasku białego złota.

Ślub to wyjątkowy moment w którym dwoje staje się jednym . Podobnie obrączki z kolekcji Harmony łączą dwie barwy szlachetnego kruszcu aby stały się nierozerwalną całością, symbolem wspólnoty małżeństwa. Tradycyjne żółte złoto splata się z nowoczesnym srebrnym połyskiem tworząc dopełniającą się całość. Obrączki z łączonego złota to idealna propozycja dla ceniących sobie tradycję i piękno nowoczesnego designu.

Obrączki to znacznie więcej niż biżuteria. To znak miłości, symbol wspólnych wartości, są jak kompas zawsze wskazujący drogę do bezpiecznej przystani. Kolekcja Unique to wyjątkowe wzornictwo, finezja form i niepowtarzalne rozwiązania. Obrączki tak wyjątkowe jak łącząca Was więź. Mogą opowiedzieć waszą historię światu lub być sekretnym symbolem, którego znaczenie znają tylko zakochani. Wybierając model z kolekcji Unique stawiasz na nieszablonowe rozwiązania i urok oryginalności. To obrączki dla tych, którzy chcą więcej.