Wyroby ze srebra pokryte złotem to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących staranność wykonania oraz nowoczesny design.
W salonach M.Sułek oferujemy biżuterię uzupełniającą zarówno codzienne, jak i bardziej szykowne stylizacje. Wybierając wyroby pozłacane możesz mieć modne dodatki w rozsądnej cenie. Podobny wyrób ze złota wychodzi średnio 5 do 10 razy drożej w stosunku do srebra złoconego.

Często pada pytanie czy złocenie się nie wytrze? Otóż w przypadku wyrobów złoconych, ścieranie jest nieuniknione, jednak zależy to od grubości powłoki oraz sposobu użytkowania, jak długo biżuteria pozłacana będzie nas cieszyła swoim blaskiem. Należy pamiętać, by zdejmować biżuterię do prac domowych i unikać kontaktu z wszelkiego rodzaju chemicznymi substancjami. Biżuterię, która już zbladła można wypolerować by całkowicie pozbyć się złocenia i nadać jej nowe życie w srebrnej postaci lub ponownie pozłocić w zakładzie jubilerskim.

A więc, czy opłaca się kupować pozłacaną biżuterię? Naszym zdaniem, jeśli chcesz mieć modny sezonowy dodatek i świadomie będziesz o niego dbać to oczywiście tak. Dla osób poszukujących wyrobów na długie lata polecamy jednak wyroby ze złota, które pomimo codziennego noszenia będą zawsze złote.