Wysoka jakość, staranność wykonania i bogate wzornictwo to wartości składające się na naszą markę. Stale uzupełniamy nasza ofertę, dbając o to aby odpowiedzieć zarówno na potrzeby wielbicieli klasyki jak i tych, którzy szukają nowych, śmiałych, rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas wyroby i usługi zawsze były na najwyższym poziomie.

Wiemy, ze personel jest bijącym sercem firmy dlatego dbamy o stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji aby zawsze służyć fachową radą i doświadczeniem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do właściwej obsługi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie aby w stu procentach spełnić stawiane nam oczekiwania.

Wykonując biżuterię na zamówienie pragniemy spełniać marzenia i sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Z największą troską, krok po kroku, z drogocennego kruszcu wydobywamy zjawiskowe piękno. Z dbałością o każdy detal własnoręcznie wybieramy drogocenne kamienie, które idealnie dopełnią całości.

Biżuteria nabiera wartości znacznie wyższej niż kruszec, z którego została wykonana.  Upamiętnia wyjątkowe chwile i towarzyszące im emocje, podkreśla ich nieprzemijalny czar. Czujemy się dumni i wyróżnieni tworząc biżuterię, która staje się częścią ważnych wydarzeń w Państwa życiu. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Obserwuj nas na Instagramie:

  • Zapraszamy na 50 Gied Mineraw do Centrum Konferencyjnego UP przy
  • Na szczcie dla wyjtkowej osoby jubilerlublin jubiler srebropozacane grawer prezent
  • Ju od dzisiaj rusza u nas BLACK WEEK Zapraszamy do
  • Zapraszamy Tylko dzisiaj najnowsze kolekcje z rabatem blackfriday2018 rabaty lublin
  • Dugie efektowne kolczyki jako idealne uzupenienie wieczorowej stylizacji kolczyki partytime
  • Szmaragdowa bransoleta wykonana z krysztaow swarovski lubieponiedzialki emerald szmaragd modanazielone
  • Kolczyki srebrne Mikoaje na mikoajki mikoajki jubilerlublin kolczykimikoaje santaclaus srebro
  • Delikatny naszyjnik w odcieniach bkitu mikoajki mikolajki prezentdlaniej prezentnamikolaja lublinmiastoinspiracji